PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Reference klientů

Pobyt v Cordeusu“Půst a detoxikace“ byl pro mně jako pobyt v ráji!

Pobyt v Cordeusu“Půst a detoxikace“ byl pro mně jako pobyt v ráji! V průběhu celého týdne jsme absolvovali různá cvičení, masáže a procedury různého druhu, které podporovali celkové čištění těla. Pod profesionálním vedením p. Wolfa, který s námi celý program osobně absolvoval, byli procedury řazena promyšleně tak, aby vše se stihlo a v těle mohla nastat rovnováha. 

celý příspěvek

Reference klientů

Cordeus, ďakujem za hlboký očistný proces.

Za všetku láskyplnú podporu pánovi Wolfovi a tiež všetkým pracovníkom, ktorí mi počas pôstu poskytli úľavu masážou, rôznymi detoxikačnými procedúrami či úsmevom, záujmom a príjemným slovom.

celý příspěvek

Reference klientů

Díky půstu jsem zakusila svoji vlastní sílu a pocítila jeho blahodárné účinky na tělo i duši

Pobyt jsme podstoupila, protože jsem měla již delší dobu potřebu někam odjet, být sama se sebou, vyřešit věci, které jsem v sobě dlouhodobě nosila a vyčerpávaly mě. Mé očekávání bylo pomocí půstu uvolnit a pročistit celé tělo a tím i svoji psychiku a mysl.

 

celý příspěvek

Reference klientů

Vše bylo skvěle připravené a probíhalo zcela přirozeně s maximálním odborným dohledem

Očekávala jsem od pobytu menatální a fyzický restart organismu, oddělení se na nějakou dobu od prostředí, ve kterém žiji, abych měla prostor si promyslet své celkové směřování v životě. Pobyt byl nad má veškerá očekávání. Velmi se mi ulevilo fyzicky a poté i psychicky. Měla jsem čas, promyslet si s čitým tělem i čestou hlavou věci, které jsem dlouhou dobu řešila, ale bez výsledků.

 

celý příspěvek

Reference klientů

Mé očekávání se naprosto spnilo!

Chci moc poděkovat panu Ing. Wolfovi za veškerou péči, kterou nám za celý pobyt věnoval. Při půstu člověk zjistí, že vše je možné.

celý příspěvek

Reference klientů

Půst na klinice Cordeus byla jedna z nejlepších investic mého života

Půst považuji za nejúžasnější ozdravný prostředek a jeho blahodárné účinky už jsem si mnohokrát ověřila na vlastní kůži. Týdenní detoxikační pobyt v centu trvalého zdraví Cordeus ale předčil všechna moje očekávání, a to z mnoha důvodů:

celý příspěvek

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.