PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Příprava na půst

14 tipů jak se správně připravit na půst

To, jakým způsobem se připravíte na půst do značné míry určí i váš úspěch.. Dodržením těchto 14 základních doporučení, se na půst připravíte smysluplně a půst pro vás nebude jen fyzidkou záležitostí, ale i duchovně obohacujícím zážitkem.

Při půstu totiž dosáhnete mnohem lepších výsledků, pokud jej zahájíte pomalu a před ním vše důkladně promyslíte a připravíte se. Zde je tedy 14 tipů a doporučení, které by měly předcházet každému půstu:

celý příspěvek

Příprava na půst

Co a jak jíst před zahájením půstu?

Několik dnů či týdnů před půstem začntěte jíst již jinou stravu, abyste se na půst dobře připravili.

celý příspěvek

Příprava na půst

10 denní přípravný detoxikační jídelníček

DOPORUČUJEME! Tato 10 denní očišťující kůra je rychlým a efektivním způsobem, jak si vyčistit organizmus, současně trošku zhubnout. ale hlavně se správně pohodově připravit na půst. Téměř jistě Vám přinese pocit zdraví a pohody, jakým se těšíme díky jídlům, které pomáhají tělo detoxikovat a zároveň dokonale vyživit. Díky této přípravné dietě budete na půst velmi dobře připraveni.

celý příspěvek

Příprava na půst

3 denní přípravný detoxikační jídelníček

Tato krátká 3 denní detoxikační kůra je rychlým a efektivním způsobem, jak si vyčistit organizmus a rychle své tělo připravit na půst.

celý příspěvek

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.