PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Vše bylo skvěle připravené a probíhalo zcela přirozeně s maximálním odborným dohledem

Očekávala jsem od pobytu menatální a fyzický restart organismu, oddělení se na nějakou dobu od prostředí, ve kterém žiji, abych měla prostor si promyslet své celkové směřování v životě. Pobyt byl nad má veškerá očekávání. Velmi se mi ulevilo fyzicky a poté i psychicky. Měla jsem čas, promyslet si s čitým tělem i čestou hlavou věci, které jsem dlouhou dobu řešila, ale bez výsledků.

 

Očekávala jsem od pobytu menatální a fyzický restart organismu, oddělení se na nějakou dobu od prostředí, ve kterém žiji, abych měla prostor si promyslet své celkové směřování v životě.

Pobyt byl nad má veškerá očekávání. Velmi se mi ulevilo fyzicky a poté i psychicky. Měla jsem čas, promyslet si s čitým tělem i čestou hlavou věci, které jsem dlouhou dobu řešila, ale bez výsledků.

Půst mi přinesl rozhodně velkou fyzickou úlevu, a pořádek v hlavě! Získala jsem zajímavé informace a další impulzy, jak přejít na zdravý životní styl. Ač jsme "haldověla", tak cítím velký příval energie a obrovskou sílu na posuny v osobním životě.

tento pobyt bych určitě doporučila každému, kdo cítí potřebu se pročistit na všech úrovních svého bytí. Pokud budu cítit, že to znovu potřebuji, rozhodně se přihlásím znovu - vzhldeme ke skvělému průběhu, kdy byl celý pbyt skvěle připraven, vše na sebe logicky navazovalo a probíhalo krásně přirozeně. Užila jsem si mnoho skvělých detoxikačních procedur, včetně hydrocolonu. A cítím jak mi všechny prospěly.

Děkuji za veškerou podporu a další inspiraci

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.