PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Půst na klinice Cordeus byla jedna z nejlepších investic mého života

Půst považuji za nejúžasnější ozdravný prostředek a jeho blahodárné účinky už jsem si mnohokrát ověřila na vlastní kůži. Týdenní detoxikační pobyt v centu trvalého zdraví Cordeus ale předčil všechna moje očekávání, a to z mnoha důvodů:

  • luxusní ubytování v krásném prostředí
  • dokonale promyšlený a praxí prověřený program včetně doporučení, jak se na půst správně připravit a jak se po jeho ukončení bezpečně vrátit k běžné stravě
  • vysoká odbornost, profesionalita, upřímný zájem a podpora celého týmu terapeutů i ostatních pracovníků centra pod citlivým vedením ing. Jiřího Wolfa
  • řada příjemných procedur, které půst doplňují a výrazně podporují jeho výsledný efekt
  • cenná doporučení, jak si pomocí stravovacího systému Metabolic Balance očistné účinky půstu co nejdéle udržet…

Během týdne jsem se postupně zbavila zbytečné toxické zátěže na těle i na duši a domů se vrátila nabitá energií, bohatší o nové poznatky a připravena s nadhledem a s radostí čelit nástrahám všedních dnů.

Moje poděkování a vděčnost patří všem, kteří mě na této cestě hlubšího sebepoznání provázeli a byli mi neocenitelnou oporou. Bez váhání mohu toto očistné dobrodružství každému doporučit a sama si tuhle báječnou dovolenou určitě zase brzy zopakuji.

Alena B.

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.