PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Pobyt v Cordeusu“Půst a detoxikace“ byl pro mně jako pobyt v ráji!

Pobyt v Cordeusu“Půst a detoxikace“ byl pro mně jako pobyt v ráji! V průběhu celého týdne jsme absolvovali různá cvičení, masáže a procedury různého druhu, které podporovali celkové čištění těla. Pod profesionálním vedením p. Wolfa, který s námi celý program osobně absolvoval, byli procedury řazena promyšleně tak, aby vše se stihlo a v těle mohla nastat rovnováha. 

Pobyt v Cordeusu“Půst a detoxikace“ byl pro mně jako pobyt v ráji! V průběhu celého týdne jsme absolvovali různá cvičení, masáže a procedury různého druhu, které podporovali celkové čištění těla. Pod profesionálním vedením p. Wolfa, který s námi celý program osobně absolvoval, byli procedury řazena promyšleně tak, aby vše se stihlo a v těle mohla nastat rovnováha. Den začínal vždy cvičením a na konci byla příjemná sauna. V průběhu dne jsme absolvovali detoxikační koupele a mnoho dalších procedur napomáhajících k očistě konkrétních orgánu. Nezapomnělo se ani na výlety do přírody.  Zkrátka to nemělo chybu! A už se těším, že si to na podzim zopakuji!

 Larisa

 

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.