PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Mé očekávání se naprosto spnilo!

Chci moc poděkovat panu Ing. Wolfovi za veškerou péči, kterou nám za celý pobyt věnoval. Při půstu člověk zjistí, že vše je možné.

Nejvíce mě zajímala očista těla - a stím jsem do pobytu šla. Mé očekávání se naprosto splnilo a já jsem velmi ráda, že jsem půst podstoupila.

Situace se u mě určitě zlepšila, pobyt mi ukázal směr, jak je možné vstřícně pečovat o své tělo.

Chci moc poděkovat panu Ing. Wolfovi za veškerou péči, kterou nám za celý pobyt věnoval. Tato metoda není u nás tak rozšířená, a ten, kdo půst jednou správným způsobem absolvoval, musí být nadšený z cělé přeměny. Hodně nových věcí jsem se naučila, hodně nových souvislostí pochopila a proto to doporučuji všem, kteří mají chuť něco takového vyzkoušet. nejdůležitější je během celého týdne myslet pouze na očistu, a na nic jiného. Při půstu člověk zjistí, že vše je možné.

Děkuji panu Ing. Wolfovi za jeho velkou podporu, Grygarová

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.