PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Díky půstu jsem zakusila svoji vlastní sílu a pocítila jeho blahodárné účinky na tělo i duši

Pobyt jsme podstoupila, protože jsem měla již delší dobu potřebu někam odjet, být sama se sebou, vyřešit věci, které jsem v sobě dlouhodobě nosila a vyčerpávaly mě. Mé očekávání bylo pomocí půstu uvolnit a pročistit celé tělo a tím i svoji psychiku a mysl.

 

Pobyt jsme podstoupila, protože jsem měla již delší dobu potřebu někam odjet, být sama se sebou, vyřešit věci, které jsem v sobě dlouhodobě nosila a vyčerpávaly mě. Mé očekávání bylo pomocí půstu uvolnit a pročistit celé tělo a tím i svoji psychiku a mysl.

Po půstu jsem se cítila velice očistěná, lehká a zároveň vnitřně vemi silná a připravená postavit se problémům, které jsem řeršila. A věřím i cítím, že jsem díky půstu udělala maximum pro své zdraví a celkovou kondici.

Za velmi důležité považuji už jenom to, že jsem se vůbec odhodlala překročit svoji komfortní zónu, najít sílu a motivaci tohle vše abslovovat.

Detoxikace a zvláště půst jsou pro lidi, kteří vědí, proč to podtsupují. Není to nic snadného a někdy ani příjemného. Navzdory tomu bych ale půst nebo detoxikaci doporučila vše, aby díky tomu měli možnost zakusit svoji vlastní sílu a pocítili blahodárné účinky této askeze.

Sama jsem již dříve absolvovala půst v domácím prostředí, ale nedá se to srovnat s detoxikací profesionálně vedenou Ing. JIčřím Wolfem. Je velmi znalý věci, inpsirující, stále dobře naladěn a tedy i vynikající oporou a podporou.

Děkuji za vše, Jana Svobodová

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.