PŮST A DETOXIKACE
JAKO CESTA K TRANSFORMACI

Jakmile se rozhodneme 
postit, rozhodneme se
stát vědomými…

Začněte hned

Cordeus, ďakujem za hlboký očistný proces.

Za všetku láskyplnú podporu pánovi Wolfovi a tiež všetkým pracovníkom, ktorí mi počas pôstu poskytli úľavu masážou, rôznymi detoxikačnými procedúrami či úsmevom, záujmom a príjemným slovom.

“Cordeus,  ďakujem za hlboký očistný proces. Za všetku láskyplnú podporu pánovi Wolfovi a tiež všetkým pracovníkom, ktorí mi počas pôstu poskytli úľavu masážou, rôznymi detoxikačnými procedúrami či úsmevom, záujmom a príjemným slovom. V náročnejších okamihoch to bolo také pohladenie duše. Moju dôveru posilňovala aj koncepčnosť a komplexnosť celého procesu prepojená so zásadami metabolic balance a stravovaním po pôste. Vytvorili ste úžasné prostredie, kde krok po kroku sa uvoľnovali moje nástrádané toxíny v tele, nestrávené emocionálne zážitky minulosti a tiež nezdravé mentálne programy či návyky. S novou úctou a láskou k životu si môžem teraz vytvárať návyky podporujúce zdravie na všetkých úrovniach. Po pôste si užívam nielen pocit ľahkosti v tele ale aj radosť, hravosť, spontánnosť a prirodzenú ľudskú vzájomnosť. Moje srdce spieva a spolu s ním i každá bunka tela si pospevuje…” 

 Pohodu v srdci a úsmev na líci, Majka

 

E-book zdarma

Jak detoxikovat své tělo v 10 dnech eBook ZDARMA

CHCI STÁHNOUT EBOOK ZDARMA

Akce

17/1 - 24/1, 27/3 - 3/4

Půst jako cesta k transformaci – 7 denní detoxikační a transformační pobyt

 Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe. Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu… 

Články

Detoxikační pobyt se 7 denním půstem

Zveme vás na objevnou 7 denní cestu sama sebe ? Poznejte duchovní, emocionální a tělesné aspekty půstu…

Nejbliží termín 17/1 - 24/1 a 27/3 - 3/4

Celková cena je včetně veškerých procedur a krásného ubytování na 7 nocí v kouzelných prostorách Retreat & Wellness Cordeus.

Jakmile se rozhodneme postit, rozhodneme se stát vědomými…

Tisíce let se lidé postili z duchovních, emocionálních i fyzických důvodů – aby vyléčili své tělo, obnovili své spojení s posvátnem, uvědomili si smysl svého života a očistili nejen své vnitřní tělo, ale i duši.

Na půst jsme evolučně naprogramováni a naše tělo velmi dobře ví, jak se postit. Půst umožní tělu a všem jeho soustavám odpočinek, pročištění a podpoří ozdravné procesy. Během půstu vstupuje tělo do stejného očistného a ozdravného cyklu, jakým běžně prochází během spánku. Tělo stráví a zlikviduje vše, co není potřebné pro jeho správnou funkci (bakterie, viry, odpadní produkty v krvi, usazenin kolem kloubů a uložený tuk – přičemž i naše mysl a srdce vyloučí nahromaděné toxiny.